Ny hjemmeside for TIF

Postet av TIF - Telenor Idrettsforening den 21. Feb 2023

Teleidrettsforbundet sin hjemmesiden har fått nytt utseende. 

Innholdet er stort sett uendret, men i ny layout.

Det skal være enkelt å finne nyttig informasjon, så vi setter pris på innspill og spørsmål.




Nytt fra sist styremøte i TIF

Postet av TIF - Telenor Idrettsforening den 21. Des 2021

Fra sist styremøte i TIF har vi følgende informasjon:

  • Velferdsmidlene for 2021 er nå utbetalt til lokallagene.
  • Bestilt idrettstøy forventes å bli levert i uke 52.


Vi ønsker alle God Jul.



Oppsummering av bedriftsidrettens spørreundersøkelse.

Postet av TIF - Telenor Idrettsforening den 4. Mai 2020

Hei alle sammen.

Her kommer en liten oppsummering av spørreundersøkelsen som ble kjørt i fjor høst hvor vi ønsket oss tilbakemeldinger på hva innenfor bedriftsidretten i Telenor som fungerer og hvordan vi kan bli enda bedre. Responsen var veldig bra og vi fikk mange gode tilbakemeldinger, disse vil vi ta med oss videre inn i arbeidet med å løfte bedriftsidretten i Telenor. 


Under finner du en oppsummering av undersøkelsen, samt noen av de forbedringspunktene som vi skal ta med oss videre:


  • Største andelen av respondentene var menn og aldersgruppen 46-60.
  • Hovedvekten var allerede medlem i ett lag.
  • Geografisk kom det flest svar fra Oslo, Bergen og Bodø.
  • Bare litt over 60% kjente til hvilke aktiviteter som blir tilbudt i sitt lokallag.
  • 52% kjenner ikke til fordelene ved å være medlem i ett idrettslag.
  • Hoved andelen får informasjon via mail og hjemmeside i dag, men flertallet ønsker mer av informasjonen på workplace.
  • En forholdsvis stor andel vet ikke hvem som kan være medlem av ett idrettslag i dag.
  • Idrettstøy, fellestreninger og refusjoner av startkontingenter er de 3 viktigste faktorene for å være medlem.
  • Sosiale fellestreninger og felles aktiviteter er det som er desidert størst savnet.
  • Kampsport er en av aktivitetene som flere har etterlyst.
  • 36% sier de kunne ønske å bidra til å drive aktiviteter i lagene.


Gjennom disse tilbakemeldingene, så ser vi at vi må jobbe mer med blant annet:


  • Å være mer synlig i sosiale medier som f.eks Workplace internt.
  • Informere oftere om aktiviteter og tilbud i de ulike lagene.
  • Oppdatere websider og andre informasjonskanaler hyppig, slik at innhold ikke blir utdatert, samt unngå at det kan være vanskelig å finne ut hvilke aktive tilbud som finnes i ditt lokallag.
  • Bruke workplace som hovedkanal for interne medlemmer.
  • Drive mer aktiv rekruttering til nye aktiviteter i sosiale medier.
  • Øke andelen fellesaktiviteter.
  • Utnytte potensialet i de som ønsker å brida til å drive aktivitet.


Webshopen er nå åpen for bestillinger.

Postet av TIF - Telenor Idrettsforening den 27. Mar 2020

Da er webshopen endelig åpen og det er nå mulig å bestille profilert idrettstøy til rabatterte priser.

Alle ansatte i Telenor kan bestille tøy herfra og man får opptil 30% avslag i forhold til fullpris(rabatten er allerede trukket fra når du er innlogget).

Er du medlem av et bedriftsidrettslag vil du i tillegg få en rabattkode som gir deg ytterligere rabatt på produktene. Har du ikke mottatt denne rabattkoden, vennligst ta kontakt med ditt lokale bedriftsidrettslag.

Webshopen vil være åpen tom. 14.04.

Har du handlet her tidligere, så har du allerede en bruker og du kan bare logge inn med denne.
Har du ikke handlet her før, må du opprette en ny bruker. Se guide til hvordan du gjør dette her

Link til webshop: https://trimtex.no/no/min-trimtex/teleidrettsforbundet/

Er du ikke medlem i bedriftsidretten, men ønsker å melde deg inn.

Gå til: http://tif-telenor-idrettsforening.idrettenonline.no/ 

I venstre hjørne finner du en knapp som heter "Telenor IF". Trykk på denne og velg hjemmesiden til laget du tilhører. Trykk deretter på den blå knappen "Bli Medlem"




Si din mening om bedriftsidretten

Postet av TIF - Telenor Idrettsforening den 6. Des 2019

Hvilke tilbud ønsker du fra bedriftsidretten i Telenor? Hva skal til for at bedriftsidretten kan bli mer relevant for deg hva skal til for at du blir aktiv medlem av et bedriftsidrettslag?


Dette er spørsmål vi i Teleidrettsforbundet (TIF) ønsker svar på. Derfor har vi laget en spørreundersøkelse som tar sikte på å kartlegge hvilke ønsker og behov ansatte har i forhold til de tilbud bedriftsidretten har og skal gi i fremtiden. Vi håper at svarene vil sette oss bedre i stand til å utvikle både nye og eksisterende aktiviteter i regi av bedriftsidretten. «Vår ambisjon er klar: Vi ønsker at flere skal få kjennskap om og bli medlem av bedriftsidretten i Telenor. Vi har mye spennende å tilby»! Dette sier Torbjørn Bekkelien og Solfrid Hagen i Teleidrettsforbundet som begge håper at mange tar seg tid til å svare på undersøkelsen som kun tar to-tre minutter å besvare.

 

Spørreundersøkelsen finner du under

Blant de som legger inn mailadressen i undersøkelsen vil vi trekke ut 20 gavekort på 500,- kr, så svar nå!


Vi vil komme tilbake med info om resultatet av spørreundersøkelsen og hvordan vi har tenkt å følge opp denne, så følg med på Workplace og besøk gjerne vår hjemmeside (https://tif-telenor-idrettsforening.idrettenonline.no/ )

Med vennlig hilsen
TIF